Розроблена дослідна партія мобільних телефонів, що можуть працювати як в звичайному, так і в захищеному режимі, та конструкторська документація для їх серійного виробництва.

Розроблена і впроваджена в СБУ програмна система оперативного розповсюдження голосової інформації в ІР-мережах та мережах стільникового й звичайного зв'язку.

Розроблені метод обміну криптоключами в ІР-мережі та програмний модуль комутації криптоключів, який дозволяє проводити в ІР-мережі голосові конференції у захищеному режимі з великим числом учасників переговорів.

Розроблена та впроваджена у ВАТ «Укртелеком» інформаційна технологія захищеного конференц-зв'язку в IP-мережах, яка забезпечує високу якість одночасного голосового спілкування великої кількості абонентів з використанням високостійких алгоритмів шифрування.

Розроблені методологія та апаратно-програмні засоби захисту голосової інформації в ІР-мережі та мережах стільникового зв'язку на основі високостійких алгоритмів криптування, створена дослідна партія мобільних криптофонів та система захищеного оперативного оповіщення.

На основі сучасних досліджень та розробок у галузі криптографічного захисту інформації у 2018 р. вперше в Україні запропонований гармонізований з міжнародними стандартами україномовний термінологічний апарат, визначені рівні безпеки засобів криптографічного захисту інформації та криптосистем, а також вимоги до них, обґрунтовані процедури оцінки відповідності засобів криптографічного захисту інформації. Дослідження виконане на сучасному рівні з урахуванням євроатлантичного курсу держави.

У 2019 р. в рамках державного оборонного замовлення на підставі державного контракту з Адміністрацією Держспецзв’язку України вперше у вітчизняній науці системно досліджено та отримано науково-практичні результати щодо особливостей утворення та моделей функціонування каналів витоку інформації на основі джерел когерентного випромінювання в специфічних умовах поведінки об’єктів інформаційної діяльності. Результати НДР мають бути використані для нормування питань захисту інформації. У міжнародних відкритих наукових виданнях відсутні дані щодо аналогічних робіт.


      Останнє оновлення: Jun 20, 2023