27–28/
04/2022
  У місті енергетиків Славутичі проходила VII міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища. INUDECO 2022», започаткована в 2016 році і в якій за цей час прийняли участь понад 600 науковців і практиків із понад 25 країн світу. ІПММС НАН України є співзасновником та партнером конференції.
У конференції, яка тривала 2 доби, прийняли участь 168 осіб, що представляли 35 організацій та установ із 20 країн світу. Було заслухано 64 доповіді, з них 3 доповіді були представлені у співавторстві з ученими ІПММС НАН України

 
 2022
 КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

 
 2022 
ВИБОРИ ДИРЕКТОРА ІПММС НАН УКРАЇНИ


 
 06/2022
Планується проведення Сімнадцятої міжнародної науково-практичної конференції «Математичне та імітаційне моделювання. МОДС2022».
Будуть розглядатися наукові та методичні питання з напряму моделювання складних екологічних, технічних, фізичних, економічних, виробничих, організаційних та інформаційних систем з використанням математичних та імітаційних методів. 


 
 14/01/2021   
  Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Уруський О.С. разом з колегами з Мінстратегпрому відвідав Інститут проблем математичних машин і систем НАН України.
У ході візиту директор інституту академік  Морозов А.О. та його колеги поділилися інформацією щодо напрямів наукових досліджень установи та актуальних перспективних робіт, які можуть проводитися у співпраці з Міністерством.
Домовилися про подальше активне співробітництво.

 
  
 02-03/2021
  Мер Києва Віталій Кличко показав спікеру Верховної Ради України Дмитру Разумкову систему для голосування «Рада-4», розроблену в ІПММС НАН України, яка працює у Київраді і унеможливлює кнопкодавство. Кличко сказав: «Голосування проходить виключно, коли ти натискаєш одночасно дві кнопки і чекаєш до завершення волевиявлення. Інакше голос не буде зарахований. Це робить неможливим голосування за іншого депутата».
За словами Кличка, з 2015 року, коли встановили дану систему, в Київраді «ні разу не було блокування трибуни, бійок чи конфліктів». Якщо депутати не згодні з голосуванням, то просто виймають картки, і тоді доводиться шукати компроміс, щоб був кворум. Також система «Рада-4» передбачає використання пультів, де можна ознайомитися з порядком денним засідання, проєктами рішень і записатися на виступ.
У лютому 2020 року роботу системи «Рада-4» у Київраді продемонстрували народним депутатам Верховної Ради України. Парламентарі намагалися вплинути на роботу кнопки та прокнопкодавити за допомогою жвачки, скотча, книг, мобільних телефонів та ін. Сенсорна кнопка витримала і відреагувала лише на дотик руки учасників голосування.З 2 березня у Верховній Раді України в системі для голосування «Рада-3», також розробленій в ІПММС НАН України, запрацювала сенсорна кнопка, яка унеможливлює неперсональне голосування народних депутатів. За словами спікера парламенту Дмитра Разумкова на погоджувальній раді 1 березня, сенсорна кнопка усуне питання прив'язки картки нардепа до місця, оскільки вона виключає голосування з різних місць. При цьому він зазначив, що все це не знімає питання загальної модернізації системи для голосування «Рада-3», яка працює з 2008 року і вже віджила своє. Сенсорну кнопку в ВР встановили у 2008 році, але до сих пір вона не працювала.

 
   
      Останнє оновлення: May 29, 2022