У 2018 році проведений аналіз світового досвіду, «кращих практик», міжнародних стандартів та стандартів НАТО щодо управління життєвим циклом (від проектування до утилізації) інформаційних (інформаційно-телекомунікаційних) систем. Надані відповідні рекомендації щодо можливих нормативно-правових документів, які дозволять імплементувати ці «найкращі практики» у діяльність департаментів Міністерства оборони України.
У 2019 р. розроблено ряд важливих НДР та ДКР, спрямованих на підвищення оборонної спроможності держави. На замовлення Міністерства оборони України виконаний аналіз міжнародних стандартів у галузі створення та використання інформаційних систем і заходів із захисту інформації, розроблений проект Технічного регламенту на інформаційно-телекомунікаційну інфраструктуру інформаційних систем у сфері оборони.
У 2020 р. впроваджені в проектну діяльність Міністерства оборони України сучасні процесні підходи управління життєвим циклом інформаційних систем, які відповідають дисципліні інженерія систем (або системна інженерія), що дозволить значно скоротити час впровадження інформаційних систем в оборонній сфері та забезпечить належну якість управління проєктами.
У 2021 р. розроблені рекомендації зі створення АСУ ракетних військ і артилерії (РВ і А) ЗС України оперативного (оперативно-тактичного) рівня. Розроблене прикладне програмне забезпечення має достатні рівні показників якості для розгортання макету комплексів засобів автоматизації АСУ РВ і А оперативного (оперативно-тактичного) рівня з метою перевірки запропонованих рекомендацій та його використання як конструктивного прототипу для розроблення прикладного програмного забезпечення АСУ РВ і А.
У 2022 р. проведені дослідження та аналіз бойового застування комплексів засобів автоматизації управління артилерійською розвідкою та вогнем артилерійських підрозділів; обґрунтовано та вперше розроблено попередні технічні рішення на створення типового комплексу засобів автоматизації (КЗА) управління артилерійською розвідкою та вогнем артилерійських підрозділів. Здійснено вибір архітектури, раціонального складу та розроблено завдання для спеціального програмного забезпечення оперативного (оперативно-тактичного) і тактичного рівнів; вперше розроблені алгоритми та спеціальне програмне забезпечення КЗА; вперше створений діючий макет управління артилерійською розвідкою та вогнем артилерійських підрозділів.
У 2023 р. запропоновано можливі підходи до створення єдиного інформаційного середовища мережі кризових центрів автоматизованого управління захистом стійкого функціонування критичної інфраструктури України. Обґрунтовано структуру спеціального програмного забезпечення (СПЗ) та розроблено алгоритми і загальні постановки задач на створення СПЗ макету моделюючого комплексу, що можуть бути використані як прототип для розробки СПЗ систем такої мережі.